Grzybica paznokci

Grzybica paznokcia to powszechny problem dermatologiczny, który często wymaga specjalistycznego leczenia i opieki podologicznej.

Sandra Kałek

Specjalista ds. podologii

Leczenie grzybicy paznokci Swarzędz

W Gabinecie Podologii w Swarzędzu oferujemy kompleksową terapię podologiczną połączoną z leczeniem dermatologicznym grzybicy paznokcia. Jako specjalistka rozpoczynam proces leczenia od prawidłowego rozpoznania typu grzybicy poprzez wykonanie badania mykologicznego.

Następnie przystępujemy do przeprowadzenia serii skutecznych działań, które obejmują usunięcie zainfekowanych fragmentów paznokcia, oczyszczanie płytek paznokciowych oraz ich rekonstrukcję. W przypadku konieczności stosujemy również odpowiednie leki przeciwgrzybicze, dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta.

W sytuacji, gdy terapia farmakologiczna nie przynosi oczekiwanych rezultatów lub jest przeciwwskazaniem, proponujemy innowacyjną metodę leczenia grzybicy paznokci za pomocą Laseru Lunula. Ten zaawansowany zabieg terapeutyczny, charakteryzuje się wysoką skutecznością i bezpieczeństwem dla pacjenta. Terapia Laserem Lunula może przynieść widoczne rezultaty już po 4-8 zabiegach.

Umów się na wizytę już dziś, aby rozpocząć drogę do zdrowych i estetycznych paznokci!